در روزهای نزدیک به دومین سالگرد فعالیت‌ام در شرکت این مقاله کوتاه را مینویسم. پیشاپیش به علت بیان بعضی موضوعات که شاید کمی تند و تلخ باشد پوزش می طلبم. اگر اشتباه نکنم خاطرم هست روزهای ابتدایی ورود به شرکت اولین درخواستی که از بنده شد، مطرح کردن انتقاداتی در رابطه با روال های موجود در شرکت بود که با توجه تجربه کم از آن فرصت شاید به خوبی نتوانستم استفاده کنم اما چند مورد ظاهری را مطرح کردم. هر چند به این اعتقاد دارم از زمان ورودم تا به امروز تغییرات بسیار خوبی از لحاظ اصلاح روال ها، تعویض مدیران، اضافه شدن نیروی انسانی کارآمد، ورود به موضوعات فنی جدید و . در شرکت به وجود آمده است.

این مقاله کوتاه صرفا جهت بررسی تغییرات اخیر در نفرات و نحوه برخورد با نیروها می‌باشد، و به این نکته واقف هستم که برخی از مسائل مطرح شده در این جا احتمال دارد با آگاهی از دیگر مسائل اولویت کمتری داشته باشد اما امیدوارم بتوانم نیت خیر خودم را جهت بهبود شرکت در پس این کلمات به گوش بزرگواران برسانم. برای بررسی بهتر و عدم سیاه نمایی، بررسی این مساله را در دوبخش تاثیرات مثبت و منفی مطرح می نمایم.

بررسی ,مطرح ,شرکت ,مقاله کوتاه منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

طب یونانی دانلود برای شما [ هَم دَمــَم ] فروشگاه اینترنتی تیدا استور Elianmwkqb1 seite عادت دستیابی دنج ترین جای دنیا ☘ درب های سرویس بهداشتی hpl